Zróbmy coś razem 🙂

Dlaczego? Bo wierzę, że Together We Win.

Tylko bardzo proszę pomyślmy wspólnie o czymś ciekawym, angażującym i co dla mnie istotne wartościowym dla moich odbiorców.

Wystąpienie

Oczywiście najprostszym wspólnym projektem jest wystąpienie na Twojej konferencji, konwencie, czy kongresie. Bez względu na to, czy szykujesz wewnętrzny event dla pracowników, czy też spotkanie dla Klientów i kontrahentów z przyjemnością spotkam się, aby porozmawiać o zaprojektowaniu unikalnego wystąpienia.

1

dasda

2

dfsdfs

3

vsdfsdf

4

gfdgdfg

5

fgdfgd

6

fsdfs

Wspólna kampania

Uwielbiam niestandardowe kampanie.

Wspólny content – z przyjemnością przygotuję limitowany cykl odcinków #13_10uHerry lub #HerraOnAir z Twoją marką. Zaprosimy wskazanych przez Ciebie gości, porozmawiamy na interesujące tematy. A może przeniesiemy studio nad morze, w góry, na ostatnie piętno wieżowca w Nowym Jorku, lub do przyczepy campingowej w Australii. Nie ma ograniczeń – no może za wyjątkiem budżetu oraz wyobraźni.

W recenzje produktów wchodzę z przyjemnością. Chętnie współpracuję z markami, które znam. Lubię dzielić się swoimi opiniami na temat produktów i usług korzystam.
Są jednak dwie zasady:
Piszę tylko prawdę. Jeśli się zachwycam chętnie się tym zachwytem dzielę. Jeśli będę rozczarowany – powiem Ci o tym na pewno.
Współpracuję jawnie, czyli oznaczam współprace.

Nowy format? Cykl artykułów, podcastów, vlogów? A może chcesz mnie zaprosić do grona ambasadorów Twojej marki, czy Twojego projektu?. O tym też chętnie porozmawiam.